סדנאות מנהלים

חוות "דאבל קיי" נותנת הזדמנות לפתח מנהיגות בעזרת רכיבה על סוסים

 ועבודת בקר בסגנון ה"מערב הפרוע"


סדנאות outdoor למנהלים 


סדנאות "OUTDOOR" מתקיימות מחוץ לסביבת העבודה השגרתית של המשתתפים הלומדים "ללחוש לסוסים". הן נועדו לאפשר לצוותים וליחידים ללמוד ולהשתפר בדרך של התנסות, חוויה ועשייה.
מנהיגות נאורה יוצרת סביבה בה ניתן ללמוד ולצמוח. סביבה כזו מאופיינת בפשטות, הגינות וישירות. כל שנדרש הוא להשקיע בלימוד "שפתו של האחר".  

בחוות דאבל קיי בשרונה מקיימים סדנאות ייחודיות לתרגול ופיתוח למנהלים ומובילי צוותים בנושאים הבאים

מנהיגות אישית 
עבודת צוות והובלתו 
פיתוח שיתוף פעולה בין צוותים. 

באמצעות העבודה עם הסוסים לומדים משתתפי הסדנה לשכלל את סגנונם האישי. הם מתרגלים עבודת צוות והובלתו תוך שימוש בתרגילי בוקרים - רכיבה על סוסים ואיסוף פרות. המשתתפים מקבלים הדרכה מתאימה על ידי מומחים בתחום וזאת כדי לאפשר תרגול אפקטיבי ושמירה על בטיחותם. 

למי מיועדת הסדנה?
הסדנה מיועדת לצוותים ניהוליים ברמות שונות, הכשרות פיתוח מנהלים ומובילי צוותים וכן הכשרה לעתודות ניהוליות. 

הדרכה והנחיה: את הסדנה מובילים מדריכי החווה בשיתוף פעולה עם מנחי סדנאות - יועצים לפיתוח אירגוני ופיתוח מנהלים. הסדנאות מלוות על ידי מנהל בכיר במגזר העיסקי - מומחה בתפעול ופיתוח עיסקי. 


בסדנאות האלה מודגשים נושאים שונים כגון : מנהיגות, בניה ופיתוח של עבודת צוות והובלתו, תקשורת אפקטיבית בקבוצה, תכנון מול ביצוע, פתרון בעיות, חשיבה יצירתית ועוד.


למה זה עובד כל כך טוב? 

בעבודה עם סוסים, שלא כמו בסדנאות אחרות, מתקבל משוב מיידי ונבחנת מידת האפקטיביות של מנהלים מול צוותיהם, אווירת העבודה, תרבות עבודה ומקדמי השגת תוצאות.

סדנאות ה- "Outdoor" בחוות דאבל קיי בשרונה מציבות אתגר מנהיגותי מיוחד. הדגש בהן הוא על הממד המנהיגותי והאישי של המנהל, היות שלבד מהפעלת אנשים ועבודת צוות, המשתתפים לומדים גם להוביל "אוכלוסיה" מיוחדת (סוסים ופרות ....) בעלת צרכים מיוחדים ושפה שונה.

הסוסים – כבני אדם - מגיבים לאיזון נכון בין לחץ להרפיה. על הבסיס הזה נוצר האמון בין נותן ההוראה למקבלה.

את הסדנא מנחים מומחים בתחום אילוף הסוסים ועבודת הבקר, ביניהם שי קנטי, אלוף ישראל ברכיבה מערבית, חבר נבחרת ישראל ומבחירי המאמנים בארץ.

לצידם יעבדו יועצים מומחים לפיתוח ארגוני ופיתוח מנהלים.


הסדנאות מעודדות את המנהלים לבחון את דרך התנהלותם ומובילה למצוינות בביצוע, בתפעול ובניהול העסק. כל זאת בדרך של התנסות, חוויה ועשייה.